• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yengeç Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yengeç erkeği ve Aslan kadını birlikteyken adeta çocuk gibilerdir. İkisi de birbirlerinin içindeki çocuğu dışarı çıkarır. Yengeç erkeği ve Aslan kadını birbirlerini çok fazla sevecek ve önemseyecektir.

Yengeç erkeği, Aslan kadınının tutkulu olmasına bayılacaktır ve kibar ve anlayışlı yapısı sayesinde Aslan kadınının ilgisini üzerine çekecektir. Aslan kadını, Yengeç erkeğini rüyada gibi hissettirecektir ve ona asil gibi davranacaktır.

İyileştirici ve korumacı olan Yengeç erkeği, Aslan kadınının hayallerindeki erkek olacaktır. Bu ikili Zodyak’ın en uyumlu çiftlerinden birisi olabilir. İkisi arasındaki ilişki oldukça güçlüdür ve birbirlerine derinden güveneceklerdir.

Aslan kadını aynı zamanda Yengeç erkeğini kariyerinde destekleyecektir. İkisi de birbirlerinin daha iyi olması için çabalayacaktır.

Her şeyden önce ikisi birbirinin en yakın arkadaşı olacaktır ve sırlarını paylaşacaklardır. Yaşamları boyunca birbirlerine sadık olacaklardır.

Olumsuz Özellikleri

Aslan kadını oldukça gururludur, daima saygı görmek ister ve bazen kibirli olabilir. Yengeç erkeği ise oldukça hassastır ve pasif bir davranış sergiler. Güçlü Aslan kadını, Yengeç erkeğini çok duygusal bulabilir.

İlişkileri ilerlediğinde ise Yengeç erkeği, Aslan kadınının sık sık takdir edilmek ve övülmek istediğini anlayacaktır. Aslanlar çok şey isteyebilir ancak aynı zamanda da sıcakkanlıdırlar. Yengeç erkeğinin huysuz olması ise Aslan kadınının sinirlerini bozabilir.

Yengeç Erkeği ve Aslan Kadınına Tavsiye

Aslan kadını ve Yengeç erkeği eğer birbirlerini incitmek istemiyorsa kendilerini sınırlamayı öğrenmelidir. Örneğin; Aslan kadını daha az kibirli ve savurgan olmalıdır. Aslan kadını çok fazla ilgi isteyelebilir bu yüzden bu durum üzerinde bir şeyler yapmalıdır.

Yengeç erkeği ise daha az duygusal ve daha fazla açık fikirli olmayı denemelidir. Yengeçler geçmişiyle yaşar bu yüzden etrafındaki insanların fikirlerini ve tavsiyelerini dikkate almalıdır ve ilişkisinin tadını çıkarmalıdır.

Aslan kadını çok egoist olabilir ve Yengeç erkeği de tartışma sırasında pes etmek istemez. İkisinin egosu çarpıştığında ise büyük sorunlar ortaya çıkabilir. İkisi de birbirlerine üstünlük kurmaktan vazgeçmelidir.