• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Başak Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Merkür‘ü Başak olan kişiler obsesif kompülsiftirler ve her şeyde mükemmeliyet ararlar. Detaylara olan ilgisi inanılmazdır. Onların zekası daha çok pratik olmak ve mantıklı olanı bulmakla meşguldür.

Dünyadaki en etkili çözüm yöntemlerini bulabilirler aynı zamanda bunları pratiğe de geçirebilirler. Çünkü onlar detaylarla nasıl uğraşacaklarını bilirler ve bu yüzden çoğu zaman büyük resmi görmezler.

Tarzı: Odaklı ve yapıcı
Özellikleri: İdealist, analitik ve her işin altından kalkar
Olumsuz özellikleri: Bazı şeyleri ertelemesi ve özgüven eksikliği
Öneri: Bazı şeylerin değiştiğini kabul et ve hiçbir şeyi hafife alma
Ünlüleri: Madonna, Keanu Reeves, Amy Winehouse, Jennifer Lawrence.

Analitik yetenekleri son derecede gelişmiştir. Karışık olan şeyleri açıklamayı çok severler. Mükemmel olmak için çabalarlar bu onların hem zayıf hem de güçlü oldukları noktalardır.

Daima kesin, doğru ve etkili olmak isterler. Harika bir çalışan ve öğrencidirler. Detaylara çok fazla takılması onlara çoğu zaman vakit kaybettirebilir. Başaktan daha çok faydasız şeyler hakkında endişelenen bir burç yoktur.

Kusursuz ve doğrudurlar. Konuştukları zaman dosdoğru ve kesindirler. Aynı zamanda iğneleyici ve keskin de olabilirler. Her konudaki hataları fark edebilirler ve tartışmalarda çoğu zaman kazanan taraf olurlar.

Aynı zamanda çok eleştirir bu yüzden kaba olabilirler. Eğer birisi saça sapan şeyler hakkında konuşuyorsa onları sert gerçeklerle yüzleştirmekten geri kalmaz. Bazen dil bilgine, terbiyeye ve insanların üsluplarına çok fazla odaklı kalabilirler.

ETİKETLER