• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Başak Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Başak erkeği ve İkizler kadını birbirlerinin zekalarından çok etkilenen bir ikili olabilir. Başak erkeği daha çok içe dönüktür ve etrafında çok fazla insanın olmasını istemez, İkizler kadını ise büyük gruplar içerisinde olmak ve özgür olmak ister.

İkisi de öncü burç grubunda olduğundan dolayı her türlü yeni duruma kendilerini adapte edebilir. İkisinin de bir lidere ihtiyacı yoktur bu yüzden ikisi de eşit şartlar altında olmak isterler. Ancak konu karar verme olduğunda ise ikisi de saatlerini karar vermeye harcayacaktır.

İkizler kadını zeki ve nükteli bir kişilik olduğu için Başak erkeğine istediği her şeyi yaptıracaktır. Başak erkeği ise çok mütevazidir ve bundan dolayı kazanma hissini daima İkizler kadını yaşayarak büyük bir mutluluk içerisinde olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Başak erkeğinin çok fazla eleştirici olması çoğu zaman İkizler kadınının canını sıkabilir. İkizler kadını özünde çok ilgili ve sadık bir partnerdir ancak onun çeşitlliği ve spontoneyi sevmesi, Başak erkeğini sıkıcı bulmasına neden olabilir.

Eğer bu ikili birlikte olmak istiyorsa ortada buluşmak için kendilerinden taviz vermeleri gerekmektedir. Özellikle ilişkinin birkaç haftasından sonra ikili birbirlerini daha çok tanıyınca daha çok analiz edecektir ve ortak noktalarının çok fazla olmadığını görecektir.

Başak erkeği, İkizler kadının flörtöz doğasından dolayı çok güvensiz hissedebilir ve bu yüzden İkizler kadını birisiyle konuşunca Başak erkeğini kıskançlık krizine sokabilir.

Başak Erkeği ve İkizler Kadınına Tavsiye

Başak erkeği, İkizler kadını için çok soğuk ve uzak olabilir. İkizler kadını aynı zamanda Başak erkeğini çok sessiz ve içe dönük olarak görebilir ve bu da onu ilişkiden soğutabilir.

Ayrıca finansal olarak da bu çift anlaşmazlıklar yaşayabilir. Bu yüzden İkizler kadınının harcama yaparken daha dikkatli ve akıllıca davranması onlar için daha iyi olacaktır.