• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Astrolojide 12. Ev Ne Anlama Gelir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Astrolojide on ikinci ev ‘bilinçaltı evi’ olarak adlandırılmaktadır. Saklı olan her şey bu evde yer almaktadır. Kaygılarınız, korkularınız, hayata olan bilinçsiz cevaplarınız, keşfedilmemiş yetenekleriniz ve becerileriniz burada yansıtılmaktadır. Bu ev aynı zamanda özel aktivitelerinizi ve gizemli davranışlarınızı göstermektedir.

Bu ev aynı zamanda ‘bitişler evi’ olarak da bilinir. 8. ev nasıl ‘dönüşüm evi’ olarak biliniyorsa, 12. evde sizin bataklığa çeken sorunları görebileceğiniz evdir. Eğer on ikinci evininize bir gezegeniniz varsa bu enerjiniz saklı olur ve insanlar tarafından sık sık yanlış anlaşılabilirsiniz.

O kadar da vahim bir durum değildir. Hayallerinizin ve fantezilerinizin yer aldığı romantik bir evdir. Eğer 12. evinizin saklı potansiyelinizi ortaya çıkarabilirseniz, oldukça yaratıcı olabilirsiniz. Bu evin sahibi Balık burcudur, yönetici gezegeni ise Neptün’dür.

On ikinci ev aynı zamanda yaşamınızın ve kişiliğinizin saklı kısımlarını gösterir. Aynı zamanda nerede hapsolmuş olduğunuzu gösterir. Zodyak’ın son evi olan bu ev de sizi fark etmeden zincirleyen şeyleri görebilirsiniz. Kendinizi kısıtladığınız gibi özgür de bırakabilirsiniz.

On ikinci evinizde yer alan burcu öğrenmek için tıklayın.

ETİKETLER