• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Aslan Burcu Erkeği ve Koç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Aslan erkeği ve Koç kadını birbirlerini tutkulu bir şekilde seven mutlu bir çift olacaktır. İkisi de birbirine hayran olacak ve takdir edecektir.

Bu çift arasındaki romantizm asla dinmez! Aslan erkeği ve Koç kadını Zodyak’ın en uyumlu çiftleri arasındadır. İkisi de eğlenmeyi bilir ve sevgilerini çoğunlukla birbirlerini kıskanarak gösterir. İkisi de birbirlerini yaptıkları şeylerle etkilemeyi başarır.

Zaman zaman ateşli ve çetin kavga etseler de daima sonunda barışırlar. Bu yüzden çevresindeki kişiler onları anlamada güçlük çekebilir ancak onlar böyle tartışmalardan keyif alırlar ve birbirlerini daha da derinden etkilerler.

Koç kadını oldukça özgüvenli, tutkulu, cesur, spontone, bağımsızdır ve kafasına koyduğu her şeyi yapar. Aslan erkeğine bağlandığında ise ona hayran olacak ve onu güçlü, sıcak hissettirecek.

İkisi de prens ve prensesi oynarlar. Oldukça maceraperest olan bu çift birlikteyken asla sıkılmazlar. Hislerini ifade etmede ise ikisi de aklındakini doğrudan söyler.

Olumsuz Özellikleri

Koç kadını zaman zaman bencil olabilir ve daima Aslan erkeğine iltifat etmeyi reddedebilir. Aslan erkeğinin ise mutlu olmak için iltifatlara ihtiyacı vardır. Eğer Aslan erkeği istediğini alamazsa aşkı başka kişilerde aramaya başlayabilir. Aslanlar eğer mutlu değillerse ilişkilerini anında sonlandırırlar.

Koç kadını daima kazanmak ister, Aslan erkeği ise diğer kişilerin fikirlerini kabul etmez bu da ikilinin arasında sık oluşan kavgalara neden olabilir. İkisi de hükmetmek ve lider olmak ister bu yüzden önemsiz şeylerde bile yarışabilirler. İkisi de daima son sözü söyleyen taraf olmak istediği için tartışmaları daha da büyüyebilir.

Aslan Erkeği ve Koç Kadınına Tavsiye

Eğer ikisi de birlikte olmak istiyorsa Koç kadını zaman zaman yardıma muhtaç rolü yapabilir çünkü Aslan erkeği kahraman rolünü oynamayı çok sever. İkisi de tutkulu ve maceraperesttir bu yüzden daima hareket halinde olmalıdır.

Sık sık birbirlerine patronluk taslayan bu ikili birbirine karşı daha nazik davranırsa çok fazla tartışma içerisine de girmezler. Koç kadını ise daha çok diplomatik olmalıdır.

Eğer Aslan erkeği bazen Koç kadınının birinci olmasına izin verirse ve Koç kadını da Aslan erkeğini cömertliğinden dolayı daha çok takdir ederse aralarına hiçbir şey giremez.