• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş’i Dördüncü Evde Olanların Kişilik Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Güneş‘i dördüncü evde olan kişiler evlerine oldukça bağlıdırlar bu yüzden daima güzel bir evlerinin olmasını hayal ederler. Yaptıkları her şeyde ailelerini mutluluk getirmeyi hedeflemektedirler. Bu kişiler aynı zamanda geleneklere karşı saygı duyarlar.

Güçlü yanları: Sadık, güvenilir ve mutlu
Olumsuz özellikleri: Endişeli ve güvensiz
Tavsiye: Kendilerine olan saygıyı korumaya çalışmalılar.
Ünlüler: Jared Leto, Marlon Brando, Pablo Picasso, Halle Berry, Nikola Tesla.

Geldikleri ve büyükleri yerden gurur duyarlar ilerleyen zamanlarında ise geçmişe bağlı yaşayacaklardır. Onlar için duygusal sorunlarının bir an önce çözümlenmesi oldukça iyi olacaktır.

Güneş’in bulunduğu konuma bakılmaksızın parlaması lazım! Bu kişiler rahat bir çevre için para harcayacaktır ayrıca ailesi ve yakınları ile birlikte bir arada olmaktan büyük keyif alacaktır. Eğer bu kişilerin babası dışa dönük bir insansa oldukça pozitiftir.

Onlar için dünyadaki en önemli şey aile büyüklerine bağlı kalmaktır. Güneş’i dördüncü evde yer alan kişiler duygularına göre kendi kimliğini şekillendirecektir. Bu kişiler için güven çok önemlidir çünkü bu kişiler bu sayede duygularını ve düşüncelerini açıklayabilirler.

Durum ne olursa olsun Güneş’i dördüncü evde yer alan kişiler kendilerini aileleri için daima feda etmeye hazır kişilerdir. Bu kişiler içe dönük ve korunmaya ihtiyaçları olan kişiler olabilir.

Bu kişilerin hayatına girecek olan kişi ise daima onu sevdiğini ve güvende hissettirmelidir. Ayrıca Güneş’i dördüncü evde yer alan kişilerin çocukluk döneminden etkilendiği olaylar olabilir.

Konu meslek olduğunda ise bu kişilerin çevre ile ilgili olan emlak tarzı sektörlerde çalışması onlar için oldukça iyi olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Bu kişiler hayalini kurdukları şeyin elde edilmesinin zor olduğunu kabullenmeyecektir bu yüzden yaşamlarının bir bölümünü çabalayarak geçirirler. Çok sahiplenici ve yapışkan olabilirler ayrıca ev ortamında ise oldukça hükmedici tavırlar sergileyebilirler.

Bu kişilerin aynı zamanda dış dünyayı gerçekten bilmeleri lazım. Çünkü onların dışarısının sertliğini kabul edemez.

İlerleyen yaşlarda çocuk sahibi olduğunda ise çocuklarından kopamayabilir.