• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Koç Burcu Erkeği ve Kova Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Koç erkeği ve Kova kadınının oldukça güçlü fiziksel bir etkileşimi vardır. İkisi de oldukça sosyaldir ve geniş bir sosyal grup içerisinde olmak isterler. Koç erkeği oldukça romantiktir ve Kova kadınını daima yanında tutacaktır.

Kova kadını ise Koç erkeğinin spontone ve orijinal olmasından hoşlanacaktır, onun sevdiği insanlar için yüksek standartları vardır. Eğer Koç erkeği onun kalbini kazanmak istiyorsa bunu başaracaktır.

Onların aşkı özgürlük, heyecan ve yüksek enerji ile tanımlanabilir. Kova kadını, Koç erkeğinin anı yaşamasını takdir eder. Diğer bir yandan, Koç erkeği ise Kova kadınının sıkıcı birisi olmamasından hoşlanacaktır.

Kova kadını sezgilerine çok güvenir ve bağlandığı zaman Koç erkeği için her şeyi yapar. Yaşamdaki her şeyi deneyimlemek isterler bu da onların en büyük ortak özelliği olabilir. Aynı zamanda meydan okumayı ve her durumda kazanmayı severler.

Koç erkeği ve Kova kadını birbirini çok iyi anlayacaktır. Çok da kıskanç olmayan Kova kadını, Koç erkeğine güvenecektir.

Olumsuz Özellikleri

Kova kadını, Koç erkeğinin maceralarına kendisini çok kaptırabilir ve kendi hayallerini gerçekleştirmeyi unutabilir. Koç erkeğini mutlu etmek için çok fazla çabalayabilir ve böylelikle kendisini unutabilir.

Çok fazla kıskanç olmayan Kova kadını, Koç erkeğini başkaları ile sık sık flörtleşirken görmekten huy değiştirebilir. Eğer Koç erkeği, Kova kadını ile birlikte olmak istiyorsa daha fazla sabırlı olmalıdır.

Kontrolcü ve sahiplenici olan Koç erkeği, Kova kadınının ‘ona ait’ olduğunu hissettirebilir. Kova kadını ise böyle hissedilmeyi hiç sevmez.

Koç Erkeği ve Kova Kadınına Tavsiye

Koç erkeği ve Kova kadını birlikte olmak istiyorlarsa, Kova kadını partnerinden hiçbir şey saklamamalıdır. Kova kadını bazen her şeyi ağırdan alabilir bu da Koç erkeğini sinirlendirir.

İkisi de birbirini daha iyi anlarsa işler yolunda gidecektir. Koç erkeği, Kova kadınının fikirlerine değer verdiğini göstermeli ve yeri geldiği zaman ilişkideki lider pozisyonunu ona vermelidir.

Eğer Kova kadını, Koç erkeği ile birlikte olmak istiyorsa, partnerinin tercihlerini kabullenmeli.