• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Oğlak Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Merkür‘ü Oğlak burunda olan kişiler oldukça çabuk öğrenen bireylerdir. Hafızaları çok geniştir, pratik ve gerçekçidirler.

Yaşamları boyunca kendilerini daha da geliştirmek isteyeceklerdir. İş yaşamlarında ise kendilerini kanıtlamak için çok sıkı çalışacaklardır.

Tarzı: Gerçekçi ve otoriter
Özellikleri: Planlı, muhafazakar ve düzenli
Zayıflıkları: Otoriter ve esneklikle ilgili sorunlar
Tavsiye: Ciddi tonunu hafifleştirmeye çalış
Ünlüleri: Taylor Swift, Michelle Obama, Elvis Presley, David Bowie, James Dean.

Birçok insan onun çok ciddi olduğunu düşünür çünkü çoğu zaman huysuz ve somurtkandırlar. Onlar için iyimser olmak oldukça zordur. Her şeyin düzenli olmasını isterler.

Dedektiflik oynamayı çok sevdikleri için çok soru sorabilirler. Daha çok gizemli insanlarla arkadaşlık kurmak isteyeceklerdir. Sakin ve klasiktirler. Disiplini her şeyden çok isterler. Bir problem olduğu zaman probleme olan yaklaşımları oldukça sistematik ve düzenlidir.

Gerçekçi ve pragmatiktirler ve standartlar dışında bir şey yapmak istemeyeceklerdir. Aşık olduklarında ise partnerlerine odaklı ve sadık kalırlar. Bir insana güvenmeden önce biraz zaman geçmesini beklerler.

Sözlerine çok dikkat ederler. Bir şeyi bilmediğinde susmayı tercih ederler. Diplomatik ve ince ruhludurlar, diğer insanları incitmeyi hiç istemezler. Sessizlikleri çoğu zaman insanları rahatsız edebilir. Ciddiye alınmak isterler bu yüzden ses tonları öğretici ve görkemli olabilir.

Mizah anlayışlarının olmadığı düşünebilir. Sorumluluk sahibidirler ve ciddi şeylerle muhatap olmak isterler. Uzun süreli şeyler planlarlar ve büyük stratejiler yaparlar.

ETİKETLER