• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Terazi Burcu Erkeği ve Akrep Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Terazi erkeği ve Akrep kadını arasındaki ilişki oldukça keyifli olacaktır çünkü bu iki burç birlikteyken birbirlerini daima daha iyisi yapmaya çalışacaktır. Karışık olan Akrep kadınını bir tek Terazi erkeği sakinleştirecektir.

Bu çift sanki birlikte bir aşk hikayesi yaşamak için yaratılmışlardır. Akrep kadını kadınlığını kullanıp Terazi erkeğini manipule edecektir ve Terazi erkeği de ona aşık olacaktır.

Terazi erkeği kavgaları sevmez ve bir problemi iki taraftan da analiz etmeyi sever. Terazi erkeği, Akrep kadınının bilgeliğinden ve zekasından etkilenecektir ve ona daima fikrini soracaktır.

Akrep kadını ise yolunu çizmeyi zaten biliyordur! Terazi erkeğini büyülemek için çoktan stratejiler yapmıştır ve onları uyguluyordur. Zodyak’ın en romantik burçları arasında ver almasa da Akrep kadını aşkını tutkulu bir şekilde Terazi erkeğine gösterecektir.

Terazi erkeğinin büyük fikirleri vardır ve tenseldir, Akrep kadını ise derin ve hızlıdır. Bu ikili bir araya geldiğinde birlikte harika bir ilişki yaşayacaktır. Birbirlerinden ise öğrenecek çok şeyleri olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Terazi erkeği çok fazla analiz yaparken, Akrep kadını da bir o kadar intikamcıdır bu yüzden bu ikili arasında problemler oluşabilir. Akrep kadını zaman zaman Terazi erkeğinin çok fazla iyimser ve samimiyetsiz olduğunu düşünebilir. Bu yüzden sık sık tartışabilirler ve agresif olabilirler.

Bazen Akrep kadını çok fazla sert davranabilir ve bu da çoğunlukla Terazi erkeğinin tembellik yaptığı zamanlarda olur. Terazi erkeği daima Akrep kadını tarafından yönetilmeyi sevmeyecektir.

Akrep kadını ise kontrolcüdür ve bu özelliğini asla bırakmaz.

Terazi Erkeği ve Terazi Kadınına Tavsiye

Eğer Terazi erkeği, Akrep kadını ile birlikte olmak istiyorsa büyüleyici ve kibar olmalıdır. Akrep kadını gerçek centilmenlere bayılır.

Eğer bu çift birbirlerini desteklerse aralarında oluşan bütün problemler çözülebilir. Konu ne olursa olsun bu ikili daima birbirlerinin yanında olduğunu göstermelidir.

Sahiplenici olan Akrep kadını, flörtöz olan Terazi erkeğinin çok fazla kişiyle sohbet etmesinden rahatsız olacaktır bu yüzden Terazi erkeğinin sık sık Akrep kadınına sevgisini kanıtlaması gerekmektedir ve onu duygusal olarak tatmin etmelidir.

ETİKETLER