• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Terazi Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2,50 out of 5)
    Loading...

Venüs‘ü Terazi burcunda olan kişiler yakınları ile birlikte uzun uzun sohbetler etmekten büyük keyif alırlar. Birçok kişi için aşırı sosyalleşmek oldukça stresli olabiliyor ama Venüs Terazi’ler için hiç öyle değil!

Tarzı: Adil ve cömert
Özellikleri: Uyumlu, barışçıl ve anlayışlı
Olumsuz yönleri: Bazı şeylere karşı daha az esnek ve hoşgörülü olmak
Tavsiye: Şefkatli olmak demek aynı zamanda kullanılmak demek.
Ünlüler: Beyonce, Freddie Mercury, Grace Kelly, Pablo Picasso.

Tartışmalara girmekten pek fazla hoşlanmaz bu yüzden tüm çatışmaları tüm sabırları ile kolay bir şekilde çözümlerler. Büyüyen sorunu ortadan kaldırmak onlar için en mantıklı çözüm yoludur.

İlişkilerinin uyumlu olmasına büyük bir önem vermektedir. Sabırlı ve anlayışlı kişilerdir ve herkese eşit davranmaktadırlar. Onlar için adalet ve eşitlik son derecede önemlidir ve etraflarındaki herkesi hoşnut etmek isterler.

Yeterince ilgi görmediklerinde mutsuz olabilirler. Detaylara oldukça önem verirler. Sorunun ne olduğunu tanımlarlar ve bu soruna göre en mantıklı çözümü bulmaya çalışırlar.

Venüs Teraziler, partneriyle uyumlu ve huzurlu bir birliktelik kurmak isterler. Aynı zamanda oldukça cömert, empatik ve olgun bireylerdir. Bundan dolayı çevresindeki birçok kişi ona imrenmektedir.

ETİKETLER