• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Aslan Burcu Erkeği ve Terazi Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
    Loading...

Aslan erkeği ve Terazi kadını birlikte çok güzel deneyimler yaşayabilirler. İkisi de zarif ve şık olmayı çok sever bu yüzden ikisi çok iyi anlaşacaklardır.

Bu ikili tanıştıkları andan itibaren birbirlerine çekileceklerdir. Aslan erkeği yanında çekici Terazi kadınının olmasından dolayı büyük bir gurur yaşayacaktır.

Bu ikilinin ilişkisinin evlilikle sonuçlanması oldukça büyük bir olasıdır. Birbirlerini çok seveceklerdir ve de nereye giderlerse gitsinler eğlenceyi de yanlarında götüreceklerdir.

Terazi kadını, Aslan erkeğinin güçlü ve cesur olmasından çok etkilenecektir ve onunla birlikteyken çok mutlu olacaktır. Terazi kadını herkesle iletişim kurabilir ve kısa bir süre içerisinde insanları etkisi altına alabilir. İlgi merkezinde olmayı seven Aslan erkeği için Terazi kadını mükemmel bir tercih olacaktır.

Aslan erkeği ve Terazi kadını arasındaki romantik ilişki oldukça cömert olacaktır. Birbirlerini destekleyecek olan bu çift arkadaşları ile birlikte organizasyonlar düzenleyecek ve anın tadını çıkaracaktır.

Olumsuz Özellikleri

Aslan erkekleri kendilerine uygun partneri bulduklarında evlilik düşünürler. Ancak Terazi kadını kararsız olmasıyla ünlüdür bu yüzden bir ilişkiye başladığında evlilik onun için çok sonradan gelir.

Tartışmaları sevmeyen Terazi kadını problemlerle yüzleşmekten korkabilir bu da Aslan erkeği olan ilişkisine zarar verebilir. Mutsuzken bile bunu dile getiremeyebilir bu yüzden farkında olmadan partneri ile arasında soğukluk sokabilir.

Aslan Erkeği ve Terazi Kadınına Tavsiye

Terazi kadını sadece huzur ve uyum ister, Aslan erkeği ise kavga etmek ve tartışmak ister bu yüzden Aslan erkeğinin daha az dürtücü ve ateşli olması gerekmektedir. Eğer Aslan erkeği daha fazla sabırlı ve soğukkanlı olursa Terazi kadını ile anlaşabilir.

Oldukça sahiplenici olan Aslan erkeği aynı zamanda kıskançtır bu yüzden Terazi kadınının daha az flörtöz olması gerekir.