• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İkizler Burcu Erkeği ve Boğa Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Birçok kişi İkizler erkeği ve Boğa kadını ilişkisinin yürümeyeceğini söyleyebilir ancak hiç de öyle değil!

İkizler erkeği oldukça zekidir ancak bir o kadar da kararsızdır. Boğa kadını ise oldukça tensel ve seksidir. İkizler erkeği ise bir kadının görünümünden çok zekasından etkilenen bir erkektir.

İkizler erkeği konuşur, Boğa kadını dinler. Bu onların uyumlu bir çift olmasındaki en büyük nedenlerden birisi olabilir. Boğa kadını gelecek için planlar yaparken, İkizler erkeği ise yeni fikirlerle ortaya çıkan ve yolculuğu başlatan kişidir.

Şöyle bir gerçek var ki, İkizler erkeğinin yaşamda bir kılavuza ihtiyacı vardır. Bunu da en iyi başarabilen kişi sabrı ve faydacı kişiliği ile bilinen Boğa kadınından başkası olamaz.

Zeki ve bilgili olan İkizler erkeği, Boğa kadınını zekasıyla etkileyecektir. Boğa kadını ise İkizler erkeğinin yeni planlarına sürekli yardım etmek isteyecektir. Onların ilişkisi oldukça yoğun olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Boğa kadını oldukça sahiplenici olabilir ve İkizler erkeğine karşı korumacı davranabilir. Eğer İkizler erkeği evine biraz olsun geç gitse dahi Boğa kadını onu kıskanabilir. İkizler erkeği ise ayaklarının bağlanmasını hiç sevmez ve bu da onu ilişkiden soğutabilir.

Sahiplenici ve kıskanç olmak İkizler erkeği için oldukça büyük bir probleme dönüşebilir. İkizlerin aşırı flörtöz yapısı da aynı zamanda Boğa kadınını delirtebilir. Hatta İkizler erkeğinin ona yeterince saygı duymadığını bile düşünebilir.

Boğa kadını yaşamı boyunca güvenilir ve istikrarlı bir ilişkiye sahip olmak ister. İkizler erkeği ise özgürlük ister ve daima yeni meydan okumaya hazırdır. Boğa kadını evde kalıp film izlemek ya da kitap okumak isterken, İkizler erkeği ise sosyalleşmek ve yeni insanlar tanımak ister.

İkizler Erkeği ve Boğa Kadınına Tavsiye

Boğa kadını, İkizler erkeğinin bazen özgürlüğe ihtiyacı olduğunu anlamlıdır. Çünkü İkizler erkeği birisine bağlanma konusunda zorlanabilir. Boğa kadının biraz daha az katı olması gerekmektedir.

İkizler erkeği ise pratik yanını Boğa kadınına göstermelidir aynı zamanda ilişkilerindeki önemli günleri hatırlamalıdır.

İkisi de birbirlerini farklı yapan tüm bu özelliklerin üstesinden gelmeyi öğrenmelidir. Birbirlerine karşı saygılı oldukları sürece ikisi de ilişkilerine devam edecektir.