• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Balık Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 2,50 out of 5)
    Loading...

Merkür‘ü Balık burcunda olan kişilerin hayal dünyaları oldukça gelişmiştir. Ancak hayallerini gerçeğe dönüştürme konusunda gerçek dünyanın sertliğiyle karşılaştığında baş edemez.

Oldukça hassas ve çabuk sinirlenirler. Herkesin kendisine karşı kişisel bir olayı olduğunu düşünür. Ancak bu hassasiyet onları doğaüstü olan şeylerle bağlantılı yapmaya itebilir.

Tarzı: Avare ve dürüst
Özellikleri: Ruhsal, sezgisel ve yaratıcı
Zayıflıkları: Kendini kullandırtması ve çok fazla çılgın olması
Tavsiye: Kendini geliştirme konusunda biraz daha fazla düşün
Ünlüleri: Kurt Cobain, Lady Gaga, Heath Ledger, Elizabeth Taylor.

Algıları geniş ve sezgiseldirler. Medyum ve telepati konularında çok iyidirler. Nazik ve ilgidirler çoğu insan onu temiz kalpli olarak görür. Çünkü onlar sadece insanların içerisindeki iyiliği görürler ve çoğu zaman kandırılırlar.

Diğer kişileri oldukça açık ve konuşkan yapabilir. Diğer insanların anlayamadığı şeyleri anlayabilirler. Ne söyleyeceklerini daima bilirler ancak gerçekler hakkında konuşmayı pek sevmezler.

Önemli detayları ya da faturaları ödemeyi unutabilirler. Hikaye anlatma konusunda oldukça iyidirler. Kanunları ve sistemin nasıl çalıştığını asla anlayamazlar.

Zorluklarla karşılaştıkları zaman yargılama biçimleri rasyonel olmayacaktır. Onlar günlük problemlere odaklı kalırlar çünkü kafalarında kurduğu fantezi dünyasına odaklı kalırlar.

Duygusal zekalarından faydalanırlar kimsenin göremediği ince ve kodlanmış mesajları görebilirler.

ETİKETLER