• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Boğa Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2,33 out of 5)
  Loading...

Merkür’ü Boğa burcunda olan kişiler yemeği, parayı ve sevişmeyi çok severler. Evet, bu kişiler oldukça tembel olabilirler ancak kafalarına bir şey koyduklarında durmaksızın çalışırlar.

Bir şeyi beğendikleri ya da sevdikleri zaman onu sahiplenirler. Merkür’ün Boğa’da yer alması onları oldukça yetenekli ve harika iletişimci yapar.

Tarzı: İnatçı ve her işin altından kalkar
Özellikleri: Amaçlı, odaklı ve sarsılmaz
Olumsuz özellikleri: İnatçı olması ve empati eksikliği
Öneri: İşler senin için iyi gibi gözükmediğinde sakin ol.
Ünlüleri: Johnny Depp, George Clooney, Megan Fox, Kanye West, Emma Watson.

Harika sanatçı olabilirler ve gerçek aşkı bulma konusunda şanslı olabilirler. Gerçekçi ve düzenlidirler. İş yaşamlarında başarılı olabilirler. Ancak soyut kavramlara çözüm bulmada yetersiz kalabilirler.

Muhafazakar ve gelenekselci olabilirler. Onlardan bir şey için hızlı karar vermelerini beklemeyin. Ancak kafalarına bir şey yattığı zaman hiçbir şey onların fikirlerini değiştiremez. Maddi kazanımlara önem verirler. Ancak eğer başarılı olmak istiyorlarsa sakin kalmaları lazım.

Ne söyleyecekleri konusunda oldukça dikkatlidirler bu yüzden yavaş konuşabilirler. Oldukça bilgedirler ancak duygusal destek söz konusu olduğunda yeterince iyi olamayabilirler. Çoğu zaman otoriter olabilirler ve değişimi sevmezler. Lüksü ve rahat yaşam tarzını severler.

ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI
 • Ayaz Özgür
  4 yıl önce

  Burclar cok saacma inanmıyorum ama bu sefer tutturmus

  88