• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Koç Burcu Erkeği ve Yay Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Koç erkeği ve Yay kadını arasındaki ilişki oldukça yoğundur. İkisi de farklı olma ayrıcalığını yaşayan çekici bir çift olacaktır.

Koç erkeği dinamikliği ve özgüveni ile diğer tüm erkeklerden farkını ortaya koyacaktır. Yay kadınının ise oldukça farklı bir çekiciliği vardır. İkisi de Ateş elementine ait yani birçok özelliği ortaktır. Koç erkeği çocuksu ve eğlenceli iken Yay kadını ise felsefiktir. İkisi de sohbetler etmekten ve zaman zaman tartışmaktan keyif alacaktır.

Er ya da geç ikisi de birbirlerinin ruh eşi olduklarını anlayacaktır çünkü onları bir araya getiren birçok özellik vardır.

İkisi de yeni meydan okumaları ve yeni durumlarla baş etmeyi çok sever. Koç erkeği yanlış ya da aptalca bir şey yaptığında Yay kadını onu kendine getirecektir.

Koç erkeği çabuk sıkılır, Yay kadını ile ilgili bir şey varsa o asla sıkılmaz. Maceraperest ve hevesli olan Yay kadını daima yeni riskler arayan bir kadındır. Bu da onu enerjik olan Koç erkeğine harika bir eş yapacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Koçlar da Yaylarda öfkeli olmaları ile ünlüdür, ancak Koç, Yay burcuna göre daha öfkelidir. Yay kadını onu rahatlatmaya çalışacaktır ancak Koç erkeği zaman zaman tatmin olamayabilir.

Yay kadını uzun zamanlı olarak birisine ya da bir şeye bağlanmayı sevmeyebilir. Bu da onların arasında gerilimler yaratmaya neden olabilir. Eğer ikisi de aynı ofiste çalışıyorsa diğer gün ayrılabilirler çünkü zaten birlikte çok zaman geçirmişlerdir.

Eğer Yay kadını diğer erkeklere karşı oldukça gülümser olursa Koç erkeği onu çok kıskanacaktır. Koç erkeği bu konu hakkında tartışsa bile Yay kadını onun bu sahiplenici tutumuna anlam veremeyebilir.

Koç Erkeği ve Yay Kadınına Tavsiye

Eğer Koç erkeği mutlu olmak istiyorsa, her şeyden önce kendisi gibi olmalı çünkü Yay kadını dürüstlüğü her şeyden önce takdir eder. Eğer Yay kadını patronluk taslamazsa Koç erkeği ile harika bir ilişkisi olabilir..

Koç erkeği, Yay kadınının tek başına ayakta kalabilmesini anlamalı. Yay kadını ile hayat asla sıkıcı değildir Koç erkeği onun isteklerini anlamalıdır.

Eğer mükemmel bir ilişki istiyorlarsa Yay kadını biraz daha duygusal yaklaşmalı, Koç erkeği ise daha sabırlı olmalıdır.