• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yengeç Burcu Erkeği ve Terazi Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yengeç erkeği de Terazi kadını da duygularını korumak ister bu yüzden ikisi de ilk başta duygularnı açıklamak istemez. Eğer ikisi de acele etmezse oldukça güzel bir ilişki yaşayabilirler.

Su ve Hava ikilisi oldukça kötü bir ikili değildi. Terazi kadınıyla baş edebilmek güven ve denge ister bu da Yengeç erkeğinde olan özelliklerdir.

Yengeç erkeği uzun süreli ilişkilerin insanıdır, Terazi kadını ise akışına bırakmayı tercih eder. Yengeç erkekleri aşıkken ve bir ilişki içerisindeyken tüm ilgisini hayatındaki kadına verir.

İkisinin arasındaki iletişim ise harikadır. Bu çift uzun mesafeli bir ilişki yaşasa bile oldukça mutlu olur. Yengeç erkeği sabırlıdır bu yüzden hızlı karar veremeyen Terazi kadını için Yengeç erkeği ideal bir partner olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Yengeç erkeği çok çabuk kendisini açmaz. Terazi kadını ise bir ilişkiyi ilerletme konusunda oldukça aceleci ve hızlı davranabilir. Bu yüzden Terazi kadını, Yengeç erkeği ile konuşmakta oldukça güçlük çekebilir ve bundan şikayetçi olabilir.

Yengeçler, Zodyak’ın en içe kapanık kişileridir, Teraziler ise tam tersidir. Terazi kadınının oldukça savurgan olması Yengeç erkeğini güvensiz hissettirebilir ve bu da birçok soruna yol açabilir.

İlk başta çok ortak yönleri olduğunu düşünebilirler ancak zamanla farklı olan özelliklerini keşfedeceklerdir. Örneğin: Yengeç erkeği duygusal bir bağ isterken Terazi kadını ise entellektüel bir bağ kurmak isteyecektir.

Yengeç Erkeği ve Terazi Kadınına Tavsiye

Yengeç erkeği oldukça aksi ve hassastır bu yüzden Terazi kadınını incitebilir ve onu güçsüz hissettirebilir. Sadece denge ve uyum isteyen Terazi kadını Yengeç erkeğini dengelemek isteyecektir.

Yengeç erkeği öfkesini kontrol etmelidir aynı zamanda ruh hali değişimleri sırasında Terazi kadınından bir şeyler beklememelidir.

Terazi kadını ise Yengeç erkeğinin duygusal tarafını anlamalı ve ona karşılık vermelidir aksi takdirde Yengeç erkeği çok acı çekecektir.