• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Hava Elementindeki Burçlar Hangileridir ? Özellikleri Nelerdir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Hava elementi diğer elementlerin hepsiyle bağ kuran elementtir. Hava elementi bizim nefes almamızda, ciğerlerimizin genişlemesinde ve ruhumuzun kişisel özgürlüğüne ulaşmasını sağlar. Hava elementini temsil eden burçlar İkizler, Terazi ve Kova‘dır. Ayrıca üçüncü, yedinci ve on birinci evleri yönetir. Bu element tarafından yönetilen kişiler oldukça entellektüel bir kişiliğe sahiptirler. Hava elementine mensup olanlar oldukça zekidirler ve soyut düşünmekle araları çok iyidir. Analiz yapmaya, sentez yapmaya ve derinlemesine araştırmalar yapmaya bayılırlar.

Hava elementi aynı zamanda iletişimle ilgilidir. Onlar sürekli bir şeylerden konuşmak isterler. Oldukça uyanık, meraklı ve algıları güçlüdür. Dünyayı ilgi çekici görürler. Oldukça yenilikçi ve yeteneklidirler. Denklemin her bir tarafını görürler. Onlar için denge ve uyum diğer olan diğer şeylerdir.

Peki, bu bireyler bir yaz meltemi mi yoksa uluyan korkutucu bir rüzgar mı? İkisi de diyebiliriz. Onların ruhsal durumu sürekli değişir bu yüzden hangi hali ile karşılaşacağınızı kestiremezsiniz. Oldukça objektif, işbirlikçi insanlardır. Önyargılı değildirler.

Akılları sürekli bir şeyle meşgul olduğu için Hava kişilikleri oldukça zordurlar ve başkaları tarafından anlaşılması zordur. Doğal ve maceraperest kişilikleri vardır. Yeni ve heyecanlı deneyimler yaşamak isterler ve bunu bir arkadaşı/partneri ile yapmak isterler. Özgür ruhludurlar bu yüzden diğer insanların onları kontrol etmesini sevmezler onlar kendi istedikleri gibi davranmak ve yaşamak isterler.

Güçlü yönleri:
Düşünceli
Nüktedan
Çekici
Uyumlu
Bağımsız
Kaygısız

Zayıf yönleri
Tutarsız
Duyarsız
Bencil
Sahtekar