• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kadir Doğulu Kimdir? Kadir Doğulu Burcu ve Yükselen Burcu Nedir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ünlü dizi oyuncusu Kadir Doğulu, 19 Nisan 1982’de Mersin ilinde dünyaya gelmiştir. Beş çocuklu bir ailenin ikinci oğlu olan Kadir doğulunun gerçek ismi Abdülkadir Doğulu’dur. Babası bir emekli işçi ve annesi de bir ev hanımı olan Doğulu’nun bir adet menajerlik şirketi bulunmaktadır. Kadir Doğulu’nun abisi Kemal Doğulu bu şirkette imaj danışmanlığı yapmaktadır, Seda Sayan, Sıla, Hande Yener, Kutsi, Gökhan Özen, Nil Karaibrahimgil gibi isimlere yeni bir imaj kazandırmıştır.

Kadir Doğulu çalışmaya ortaokul gibi erken bir vakitte başladı. Lise hayatında da çalışmaya devam eden Doğulu 2000’li yıllarda İstanbul’a gelmiştir. Burada Beyoğlu Frape, Refika, Cafe City ve Buz gibi yerlerde garsonluk yaptı. Çalıştığı sırada para biriktirdi ve özellikle bu biriktirdiği paralarla Barcelona ve Roma’ya gitti. Buradalarda kafeleri ve restoranları detaylı inceleme fırsatı buldu. Döndüğünde House Cafe’de iki sene işletmecilik ile uğraştı. Doğulu Okan Üniversitesi’nde Gastronomi bölümünden mezundur.

İlk olarak oyunculuğa 2010 senesinde Küçük Sırlar dizisinde başladı. İlerleyen dönemlerde Pis Yedili, Fatih-Harbiye, Sevdam Alabora, Muhteşem Yüzyıl, Bana Sevmeyi Anlat ve Vuslat adlı dizilerde de rol aldı.

Günümüzde Aşkın Tarifi adlı dizide rol alan Doğulu’nun burcu Koç‘dur ancak doğum saati bilinmediği için yükselen burcu da bilinmemektedir.