• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Aslan Burcu Erkeği ve Balık Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Aslan erkeği ve Balık kadını birbirlerinden çok farklıdır. Eğer bu çift birlikte olmak istiyorsa birbirlerine uyum sağlaması gerekmektedir. Ancak eğer bu ikili birbirlerine gerçekten aşık olursa oldukça romantik olurlar.

Aslan ve Balık burçları partnerlerini idealleştirmeyi severler bu da onlara iltifat olarak geri döner. Evet, bu çift günlük sorumluluklar hakkında problemler yaşayabilirler ancak eğer birlikteyken gerçekten mutlularsa sonsuza dek birlikte olabilirler.

Balık kadını kurtarılmayı bekleyen bir prenses iken, Aslan erkeği ise onu kurtarmak isteyen bir prenstir. Balık kadınının aşırı ilgisi Aslan erkeğini çok mutlu eder.

Eğer bu ikili zaman zaman kendilerinden ödün verirse birlikteyken çok ama çok mutlu olurlar ve birbirlerini delicesine severler. Aslan erkeği her şeyi kontrol etmek ister, Balık kadını ise ona bu fırsatı verir çünkü çok hayalperesttir ve bu yüzden pratik anlamda zayıftır.

Aslan erkeği, Balık kadınını kolay bir şekilde her şeye ikna edebilir. Bu çift birlikteyken çok eğlenirler çünkü ikisi de çok yaratıcıdır ve farklı problemlere karşı yenilikçi çözüm yöntemleri geliştirirler.

Şefkatin ve nezaketin önde olduğu bu ilişki Aslan’ın tutkusu ve Balık’ın sadakati ile oldukça farklı ve sıradışı olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Aslan erkeği bazen o kadar çok tutkulu olur ki bu da hassas olan Balık kadınının sinirlerini bozabilir. Balık kadını yalın bir romantizm yaşamak ister ancak Aslan erkeği her şeyi olduğundan da abartabilir.

Bu yüzden ikisinin de ilişkiden beklentisi farklı olabilir bu da onlara büyük sorunlar doğurabilir. Eğer Aslan erkeği yeterince tatmin olmazsa aşkı başka yerde aramaya başlar.

Ayrıca Aslan erkeğinin çok fazla ilgi istemesi, mahremiyetine önem veren Balık kadınının canını sıkabilir.

Aslan Erkeği ve Kova Kadınına Tavsiye

Eğer Aslan erkeği, Balık kadınını etkilemek istiyorsa daha dikkatli olmalı ve kıyafetlerine önem vermeli çünkü Balık kadınları pasaklı erkeklerden hiç hoşlanmazlar.

Eğer Balık kadını, Aslan erkeği ile birlikte olmak istiyorsa gelenekleri hatırlamalıdır çünkü Aslan erkeği centilmen gibi davranmaya çok önem verir. Bu yüzden kurbanı oynamalı ve Aslan erkeğini etkilemeli.