• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Aslan Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Aslan erkeği ve Oğlak kadınının hayatı algılama şekli çok farklıdır. Ancak yine de bu ikilinin birbirlerini sevebilmesi için nedenler vardır.

Aslan erkeği pozitifliği ve canlılığı ile, Oğlak kadını ise değişik ve eşsiz mizah anlayışı ile oldukça uyumlu bir ikili olabilir. İkisi de insanların kendileri hakkında düşündüklerine çok önem verirler. Bu yüzden onlar için saygılı ve onurlu olmak çok önemlidir.

Aslanlar daima kendilerine iltifat edilmesini ve övülmesini isterler, Oğlaklar ise daima her şeyin daha iyisine sahip olmak isterler. Onlar için sorumluluk sahibi olmak ve çok çalışmak istediklerini başarmak için yeterli olacaktır.

Bu iki burcun bir diğer ortak noktası ise; ikisinin de yaşamdaki en iyi şeylere sahip olmak istemesidir. Onların evi antikalar ve pahalı objelerle dekore edilmiş olabilir.

Sosyal statüye çok önem verirler bu yüzden gururludurlar. İkisi de çok hırslıdır ve bu yaşamda daima başarılı olmaya dair planları vardır.

Olumsuz Özellikleri

Aslan erkeğinin daima övgü dolu sözlere ve iltifatlara ihtiyacı var bu yüzden Oğlak kadını bu durumu oldukça yorucu bulabilir. Ayrıca Aslan erkeği, Oğlak kadını tarafından ciddiye alınmadığını fark ettiğinde egosu yaralanacaktır ve kendisini başka kadının kollarında bulmak isteyecektir.

İkisi de çok inatçı olduğu için daima her şeyin kontrolünün kendilerinde olmasını isterler. Bu yüzden tartışma olduğunda ikisi de alttan alan taraf olmak istemeyecektir.

Aynı zamanda başka birisinin çözümlerini de kabul etmeyen bu ikili birbirleriyle çok çelişecektir. Oğlak kadını daima kendi fikirlerinin doğru olduğunu düşünebilir, Aslan erkeği ise egosu yüzünden oldukça dik başlıdır.

Aslan Erkeği ve Oğlak Kadınına Tavsiye

Aslan ve Oğlak ikilisinin birbirlerine alışması için birlikte biraz zaman geçirmeleri gerekmektedir. Böylece bu çift birbirlerinin sohbetinden hoşlandığını ve birbirlerinden ilham aldıklarını fark edeceklerdir.

İkisi de oldukça sahiplenici ve kıskançtır bu yüzden bu tutumlarını bırakmaları gerekmektedir. Ayrıca Oğlak kadınının daha sık duygularını açıklaması gerekmektedir. Örneğin; Aslan erkeğinin kendisi için yaptığı şeyleri takdir edebilir.