• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Genel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Element: Su

Nitelik: Değişken

Renk: Leylak, Mor, Deniz yeşili

Gün: Perşembe

Gezegeni: Neptün

Dost burçlar: Yengeç, akrep

Uğurlu sayıları: 3, 9, 12, 15, 18, 24

Tarihi: 19 Şubat – 20 Mart

Güçlü yönleri: Şefkatli, sanatsal, sezgisel, nazik, bilge, müzikal

Zayıf yönleri: Kaygılı, çok güvenmek, üzgün olmak, gerçeklikten kaçınmak, kurban olmak

Sevdikleri: Yalnız kalmak, uyumak, müzik, romantizm, görsel medya, yüzmek, ruhsal temalar

Sevmedikleri: Ukalalar, eleştirilmek, kurtulamadığı geçmiş mevzular, her çeşit zalimlik

 

Zodyak’ın son burcu olan Balık burçları oldukça arkadaş canlısıdır ve kendilerini sık sık farklı insanlar içerisinde bulurlar. Oldukça özverili olan Balık burçları daima karşılık beklemeden insanlara yardım etmek ister.

Su elementine mensup olan Balık burçları bu da onları oldukça empatik ve duygularını ifade edebilme kapasiteye sahip olan bir birey yapar.

Neptün gezegeni tarafından yönetilen Balık burçları diğer burçlardan daha sezgiseldir ve sanatsal yetenekleri vardır. Neptün müzikle ilişkilidir bu yüzden Balıklar hayatlarının ilk evresinde duygularını müzikle ifade etmeyi tercih etmektedirler. Oldukça cömert, şefkatli ve inanılmaz derecede inançlı ve şefkatlidirler. Hayat döngüsünü sezgisel bir şekilde anlarlar ve en iyi duygusal ilişkiyi insanlarla birlikte olarak anlarlar.

Balıklar bilge kişilikleriyle takdir edilirler. Fakat bazen ilgi çekmek için kurbanı oynayabilirler. Hiçbir zaman yargılamazlar oldukça merhametli bir yapıları vardır aynı zamanda tüm zodyak burçları içerisinde en hoşgörülü olan burçtur.

ETİKETLER