• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Plüton’u Kova Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Plüton‘u Kova burcunda olan kişiler yaşamları boyunca daima kendi bildikleri yolda ilerlemek isterler. Bağımsız ve yenilikçi kişilikleri ile toplumun kurallarını görmezden gelirler ve toplumun engellerine karşı gelirler.

Bu kişiler dünyaya yeni değişiklikler getirmek isterler.

Tarzı: Orijinal ve bağımsız
Özellikleri: Uyumlu, rahat ve istekli
Zayıflıkları: aşırı uçta ve kararsız olması
Tavsiye: Zorlayıcı davranışlarına dikkat et.
Ünlüleri: Arthur Schopenhauer, Franz Schubert, Miguel de Cervantes, Stendhal.

Kova burcu değişim ve büyük dönüşümleri simgeler. Bu kişiler nirvana, ölüm ve yeniden doğuş ile ilgili konularla ilgilenirler. Bu kişiler özgürlük isterler ve özgürlük için savaşırlar.

Özgürlükle ilgili konularda oldukça tutkulu davranırlar. Herkesin eşit bir şekilde olmasını isterler. Onların en önemli hedefi ise bilgi edinmek ve birey olarak daha iyi birisi olmaktır.

Onlar dünyayı değiştirmeye kendilerini adarlar. Bu dünyayı değiştirecek kadar güçlü kişilerdir. Hayal güçleri ve yaratıcılıkları ile her türlü problemi çözebilirler.

Eski nesillerin söylevlerinden sıkılırlar. Doğruyu bulmak için zamanlarının çoğunu okuyarak, ders çalışarak geçirirler. Zihinlerinde o kadar çok soru ve düşünce vardır ki çoğu zaman etraflarında olan bitenleri fark etmezler.

ETİKETLER