• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Başak Burcu Erkeği ve Başak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Başak burcu çiftinin birbirlerine benzer ihtiyaçları vardır bu yüzden romantik bir ilişki yaşadıklarında çok zorluklar yaşamayacaklardır. Bu çift birbirlerine oldukça anlayışlı bir şekilde yaklaşacaklardır.

Düşünce tarzları birbirlerine oldukça benzer oldukları için ikisi de zekaları ile birbirlerini şaşırtacaktır. Bir Başağın düzenli ve yapıcı olmasını ancak bir başka Başak anlar. Bu ikili birbirlerine karşı dürüst davranacaklardır.

Oldukça analitik ve eleştirici olan bu ikili diğer fırsatını buldukları anda diğer kişiler hakkında konuşacaklardır. Mükemmeliyetçi ve pragmatik olan bu ikili her şeyden ve herkesten mükemmeliyet bekler.

Oldukça mükemmeliyetçi olan bu çift eğer ortak hedefler doğrultusunda çalışırlarsa çok iyi bir performans gösterirler.

Olumsuz Özellikleri

Sadece mükemmellik isteyen bu ikili daima hayal kırıklıkları yaşarlar. Pratik olan Başaklar daima birbirlerinin yaşamlarındaki problemleri çözmeye çalışırlar. Oldukça stresli olan bu ikili daima bir endişe içerisindedirler.

Onların mükemmeliyet arayışları enerjilerini bitirebilir. Oldukça analitik oldukları için zaman zaman karamsarlığa düşerler ve yargılanmaktan korkarlar.

Başak Erkeği ve Başak Kadınına Tavsiye

Eğer Başak erkeği ve kadını kendilerinin kusurlarını ya da hatalarını arıyorlarsa birbirlerine bakmaları yeterlidir. Bu çift oldukça düzenli ve planlıdır bu yüzden daima kuralları vardır.

Mükemmeliyetçi olan bu çiftin tartışma konuları bile oldukça ilginçtir bu yüzden çevresindeki kişiler tartışma halinde olan bu ikilinin yanında bulunmaktan rahatsızlık duyabilir.

Eğer Başak erkeği, Başak kadınını etkilemek istiyorsa flört dönemini daha ciddiye almalıdır. Yüzeysel olan konuşmalardan kaçınmalıdır, aynı zamanda zaman zaman savurgan bir kişiliği olduğunu da gizlememelidir.

Eğer Başak kadını, Başak erkeği ile birlikte olmak istiyorsa onu daha az eleştirmesi gerekir.

Eğer bu ikili birlikteyken mutlu olmak istiyorsa ikisi de negatif olduğunu kabul etmek ve bunun üstesinden gelmek zorundadır. Ayrıca birbirlerinden mükemmel ve gerçekçi olmayan şeyleri beklememeyi öğrenmeleri gerekmektedir.