• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Koç Burcu Erkeği ve Akrep Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Koç erkeği ve Akrep kadını çift olarak oldukça iyi geçinecektir. Akrep kadını, Koç erkeğinin kalbini bir dakikada eritecektir. En önemli şey ise zaman geçtikçe birbirlerine daha çok bağlanacaklardır.

Etkileşimleri oldukça etkili olan ikili rahat bir şekilde birbirleriyle iletişim kurabilirler. Koç erkeğinin erkeksi ve enerjik tavrı, Akrep kadınını derinden etkileyecektir.

Aynı enerji ve duyguları paylaşan ikili oldukça iyi bir çift olacaktır. Tutkunun ne demek olduğunu bilen bu ikili birlikte kitap ya da film bile yapabilir. Birbirlerine çok benzeyen bu ikili tutkuyu çok rahat bir şekilde yansıtabilecektirler.

İkilinin kimyası oldukça güçlü ve derindir. Bitmek bilmeyen projeler üreten Koç erkeği için Akrep kadını doğru bir tercih olabilir. Akrep kadınının ciddiyeti ve bağlılığı Koç erkeğine düzen getirir. Akrep kadınına saygıyla bakan Koç erkeği ona tutkuyla bağlanacaktır.

İkisi de bu hayatta en iyi yerlere gelmek isterler. Birbirleri için de en iyi kişi olmak isterler. Bu yüzden ilişkileri inanılmaz olacaktır. Birlikte bir şey planladıkları zaman hiçbir şey onların başarısının önüne geçmeyecektir.

Olumsuz Özellikleri

Koç erkeği ve Akrep kadını mizaçları ile birbirlerini şaşırtabilir. Koç erkeği ani öfke patlamaları ve büyük skandallar yaparken Akrep kadını ise mükemmel anı bekler ve Koç erkeğini derinden yaralar.

İlişkiyi kimin yönettiği onlar için çok önemlidir. Koç erkeği liderlikten hoşlanırken, Akrep kadını da bir o kadar kontrolcüdür. Bir o kadar küstah olan Koç erkeği ve Akrep kadının tutkusu birleşince ortaya büyük kavgalar çıkabilir.

Koç Erkeği ve Akrep Kadınına Tavsiye

Koç erkeği ve Akrep kadının birbirlerini tam olarak tanıması zaman alabilir ancak zamanla ikisi de birbirlerinin isteklerini ve dileklerini anlayacaklardır. Akrep kadını gizemli olabilir ve gerçek duygularını tam anlamıyla göstermeyebilir. Bu yüzden Koç erkeği onun derinden tanımaya çalışmalıdır.

Koç erkeği, Akrep kadınının onu çok etkilemesine izin vermemeli. Eğer Akrep kadını Koç erkeği ile birlikte olmak istiyorsa o Koç erkeğiyle birlikte olmak için her şeyi yapacaktır.