• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Yengeç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Mars‘ı Yengeç burcunda olan kişiler yakınlarına karşı son derecede sadıktırlar. Onların evcil bir yapıları vardır bu yüzden aileleri için kendilerini daima feda ederler ve onları korurlar.

Evlerini cennet olarak görürler ve evlerinin güzel ve rahat olması onlar için önemlidir.

Tarzı: Sezgisel ve ketum
Özellikleri: Evcil, sadık ve ilgili
Zayıflıkları: Huysuz, asabi ve kurban olması
Tavsiye: Yüksek beklentilerinden dolayı oluşan çatışmalardan kaçın.
Ünlüleri: Keanu Reeves, Julianne Moore, Shawn Mendes, Albert Camus.

Bir şey istediklerine ona tüm kalpleri ile bağlanırlar. Hassastırlar ancak içlerinde aslında oldukça güçlüdürler ve her şeye hazırdırlar.

Onlar için ev her şeydir. Hamarat yapılarından dolayı da mutfakta oldukça iyidirler. Kucaklaşmayı çok severler, onlar duygusal olarak güvendikleri kişilere karşı yakınlık gösterirler.

En büyük hedeflerinden birisi mutlu bir aileye sahip olmaktır. Aile kurmaktan hoşlanan ve çocukluk anılarını anlatmayı seven kişilere karşı sempati duyarlar. Bazı şeyleri kişisel olarak algılamaktan kaçınmalıdırlar. Sevdikleri insana karşı da oldukça korumacıdırlar.

Pasif agresiftirler, duygularını direkt olarak asla açıklamazlar. İçine atar ve sonunda patlarlar. Asla ilk hareketi onlardan beklemeyin. Yaratıcı ve tutkuludurlar ve hayatta ne istediklerini bilirler. İnsanların ihtiyaçlarına karşı son derecede hassastırlar. Sadık ve güvenilirdirler ve aynılarını partnerlerinden de beklerler. Gerçek aşka inanırlar.

Arada sırada ağlamaları oldukça normaldir çünkü duygularını bu şekilde açığa çıkarırlar.

ETİKETLER