• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Koç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
    Loading...

Merkür‘ü Koç burcunda olanlar oldukça enerjik ve eğlenceli insanlardır ve büyük fikirleri olan konuşkan insanlardır. Konuştukları zaman oldukça düşüncesiz ve düşünmeden konuşabilirler.

Konuştukları zaman konudan konuya atlayabilirler ve farkında olmadan insanları incitebilirler. Oldukça sabırsız ve aceleci olabilirler. Hızlı düşünürler ve oldukça aktiftirler. Kimse onların özgürlüğünü elinden alamaz. Çok spontone yaşarlar ve daima orijinal fikirler ortaya atar.

Tarzı: Öncü olmak ve hazırcevap
Özellikleri: Hevesli, iddialı ve samimi
Olumsuz özellikleri: Bazen çok dürtüsel ve direkt olması
Öneri: Problemlerine yanıt bulmak için meditasyon yap
Ünlüleri: Albert Einstein, Leonardo da Vinci, Al Pacino, Charlie Chaplin.

İnatçı olabilirler ve diğer insanların fikirlerini nadiren kabul ederler. Donuk insanlarla konuştukları zaman sıkılırlar. Bazen çok sert yargılamalar yapabilir ancak hata yaptıkları zaman hatalarını telafi etmeye çalışırlar.

İddialı, direkt ve dürüsttürler. Daima doğru olanı söyledikleri için bazı insanlar onu bazen sinir bozucu bulabilir. Ani hareketleri vardır ve ateşli tartışmalarda oldukça iyidirler. Rekabetçidirler daima en son sözü onlar söylesin isterler. İyi bir mizah anlayışları vardır bu yüzden gittikleri yere neşe götürürler.

Oldukça tutkulu ve heveslidirler. Bazı insanlar onlara gıcık olabilir. Kendi fikirlerini savunurken agresif olabilirler.

ETİKETLER