• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Neptün’ü Akrep Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Neptün‘ü Akrep burcunda olan kişiler mantıksal düşünmesine meydan okuyan her şeyden büyük bir şekilde etkilenir. Sırlar ve gizemli olan her şey onun ilgisini çekmektedir.

Açıklanamaz, mantıksız ve adrenalinli etkinlikler onların ilgisini büyük bir şekilde çekmektedir. Büyü, ökült konular onların ilgi alanıdır.

Tarzı: Saygıdeğer ve ruhsal
Özellikleri: Yoğun, yetenekli ve çapkın
Zayıflıkları: Materyalist ve manipulatif
Tavsiye: Yapman gerektiği gibi zamanını iyiye kullanmıyorsun.
Ünlüleri: Johnny Depp, George Clooney, Nicole Kidman, Jodie Foster, Kurt Cobain.

Bu kişiler kendi potansiyellerinin farkındadırlar ve başarılı olmak için her şeyi yaparlar. Eğer bu kişiler sabah, akşam demeden çalışırlarsa başarıya eninde sonunda ulaşırlar. Ancak tek bir hedefe odaklanmalılar.

Düşünce özgürlüğü onlar için oldukça önemlidir. Onlar için dünya güzel ve aynı zamanda gizemli ve sır dolu bir yerdir. Dünyanın her köşesi keşfedilmeyi bekliyor.

Her olayın karanlık tarafıyla ilgilenmeyi severler. Yoğun duyguları ile tecrübelerini yoğun tutkular ile yaşamak isterler. İlişkilerinde ise oldukça şüpheci olabilirler. Kıskançtırlar ve eğer aldatıldıklarını düşünürlerse öfkeli olabilirler.

En kötü özellikleri ise düşüncelerinin çoğunu kendisine saklamasıdır. Bu yüzden etrafındaki insanlar onun mutlu ya da mutsuz olduğunu anlamada zorlanabilir ve bu da sorun yaratabilir.

ETİKETLER