• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Satürn’ü Koç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Satürn‘ü Koç burcunda olan kişiler liderlik özelliği gösteren bireylerdir. Onlar kendi nesillerinin liderleridir ve herkesi sorumluluk sahibi yapabilir. Özgüvenleri ve iradeleri sayesinde her şeyi olması gerektiği gibi yapmaktan korkmaz.

Zaman zaman rekabetçi olabilirler ve daima bir projeyi en iyi şekilde bitirmek isterler. Kendi yeteneklerine inanılmaz bir şekilde güvenirler bu yüzden grup içerisinde çalışırken çatışmalar yaşayabilirler.

Tarzı: Şüphesiz ve güçlü
Özellikleri: Odaklı, üretken ve sadık
Zayıflıkları: Obsesif ve yüzeysel
Tavsiye: Hayat tecrübesi sana değerli dersler öğrenmeni sağlayacak.
Ünlüler: Nicole Kidman, Jennifer Aniston, Pamela Anderson, Will Smith, Kylie Jenner.

Satürn Koçların oldukça belalı ve baskın bir kişilikleri vardır. Kendine olan güvenleri çok fazladır ve herkesten daha iyi olabileceğinin inancı vardır. Diğer insanların düşüncelerini önemsemeden olayları kontrol altına alırlar.

Çok gıcık ve dayanılmaz olabilirler. Oldukça sorumluluk sahibidirler ve agresif bir tabiatları vardır. Ancak bu enerjilerini iyi amaçlar doğrultusunda kullanmayı öğrenirlerse ve tek bir hedefe yoğunlaşırlarsa kimse onlarla yarışamaz.

Patlamaya hazır bir bomba gibidirler. İradeleri ve hırsları bu dürtülerini biraz da olsa hafifletir. Bir işi grupla yapmaktansa tek başlarına yapmayı tercih ederler çünkü takım çalışmasını pek sevmezler. Ancak bu onların asosyal olmalarından kaynaklanmaz. Onlar sadece bir işi kendi bildikleri gibi yapmak isterler.

ETİKETLER