• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Uranüs’ü Aslan Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Uranüs‘ü Aslan burcunda olan kişiler inançları ve görüşleri konusunda oldukça tutkuludurlar. Çok meraklı ve aynı zamanda özgüvenlidirler. Dünyaya hakim olmak isterler.

Dünyayı değiştirmek için doğmuşlardır. Bitmek bilmeyen yetenekleri vardır ve hedeflerini başarmak için daima yeni yollar ararlar. Ayrıca yaratıcı ve sanatsal yanları da onların bu alanda devrimsel nitelikle keşifler yapmasını sağlayacaktır.

Tarzı: Yaratıcı ve gururlu
Özellikleri: Atik, güçlü ve yetenekli
Zayıflıkları: Kibirli ve huysuz
Tavsiye: En sıkıcı anlarda bile yaratıcı olunabilir.
Ünlüler: Madonna, Sharon Stone, Tom Hanks, Bono, Ellen DeGeneres, Sean Penn, Hugh Grant.

Sanatsal dürtülerinin karşılığını almak isterler ayrıca insanlar tarafından beğenilmek ve övgüler almak da onlar için oldukça önemlidir. İnsanları etkilemenin yollarını bulmak isterler ve bazen buna kendilerini çok kaptırırlar.

Bu kişiler yaratıcı taraflarının kısıtlanmasını hiç istemezler. Eğer böyle bir durumla karşılaşırlarsa sosyal düzene karşı çıkacaklardır ve bu baskıya karşı savaşacaklardır.

Kendilerini farklı sanat dallarına adayabilirler ve böylelikle sanat dallarında kendilerini sürekli olarak geliştirirler.

Ancak kendilerine çok fazla odaklı kalabilirler bu yüzden garip, egoist ve narsit olarak görülebilirler.

Bu kişilerin başarı anlamında büyük bir potansiyelleri vardır. İkili ilişkilerinde ise ilk görüşte aşık olabilirler ancak sonsuz aşka inanırlar bu yüzden partnerlerine son derece bağlı kalırlar.

ETİKETLER