• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yengeç Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını İlişki Uyumu

 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...

Yengeç erkeği ve Oğlak kadını lişkisi çok güçlü ve istikrarlı olacaktır. Yengeç erkeği, soğuk ve mesafeli olan Oğlak kadınını duygusal yapmayı başaracaktır.

Duyguların efendisi olarak bilinen Yengeçler ve pragmatik ve gerçekçi olarak nam salan Oğlak kadınları ile harika bir çift olacaktır. Yengeç erkeği, ilgi isteyen Oğlak kadınına tüm ilgisini verecektir ve Oğlak kadını bundan çok etkilenecektir.

Oldukça pratik olan Oğlak kadını ve Yengeç erkeği arasında müthiş bir denge olacaktır. Çünkü Oğlak kadını sabırlı iken, Yengeç erkeği ise iyileştiricidir.

Yengeç erkeği ilişkisine çok önem verecektir ve Oğlak kadını ile kendisine oldukça samimi bir ev ortamı oluşturacaktır. Yengeç erkeği zor zamanlar geçirdiğinde ve duygusal sorunlar yaşadığında ise Oğlak kadınının büyük desteğini görecektir.

İkisi de karar verme konusunda aceleci davranmaz, zor olaylarla karşılaştıklarında bunu tüm yanları ile irdelerler. Oğlak kadını, Yengeç erkeğinin duygusal tarafını keşfedecek ve ona melankolik zamanlarında destek verecektir.

Oğlak kadını, Yengeç erkeğinin her küçük detayla ilgilenmesini çok sevecektir. İkisi de oldukça sadık ve kararlıdır ve kimse bu özellikleri onları bir çift olarak yıkılmaz yapacaktır.

Olumsuz Özellikleri

İkisi de duygularını açıklama konusunda zorlanabilir. Çünkü ikisi de taşana kadar her şeyi içine atar. Zor zamanlar yaşadıklarında bile bu böyle olabilir bu da ilişkilerine büyük ölçüde zarar verebilir.

Yengeç erkeği, Oğlak kadınının bir tek onu sevdiğini bilmek ve hissetmek ister. Ancak Oğlak kadını bazen çok soğuk ve mesafeli olabilir. Bunun nedeni de Oğlak kadınının iş hayatını çok önemsemesidir. Bu davranışı ile Yengeç erkeğini incitebilir ve Yengeç erkeği de direkt olarak duygularını açıklamadığından dolayı kendi kabuğuna çekilir.

Yengeç erkeğinin bu tutumu Oğlak kadınını da sinir edebilir ve böylece ikili tartışmalara girebilr.

Yengeç Erkeği ve Oğlak Kadınına Tavsiye

Oğlak kadını şunu bilmelidir ki, Yengeçler genelde reddedilmekten korktukları için ilk adımları atmak istemezler. Bu yüzden Yengeçler daha çok içlerine kapanıktırlar.

Yengeç erkeği daima partnerinden güven ister. Oğlak kadınının ‘ben kendime yeterim’ tavrı ise Yengeç erkeğini incitebilir ve eğer Yengeç erkeği Oğlak kadınından daha çok ilgi görmek istiyorsa ona iş sonrasında rahatlatabilir ve kariyeri konusunda ona yardımcı olabilir.

Oğlak kadını, Yengeç erkeğine girişimci olma konusunda yardımcı olmalıdır ve ondan etkilendiğini sık sık göstermelidir.

OKUYUCU YORUMLARI
 • İzabel
  3 sene önce

  Sevgilim yengec burcu ve beni hic onemsemiyor ama beni çok sevdiğini söylüyor kafam karıştı acaba gerçekten seviyor mu yoksa yalan mi söylüyor anlamıyorum

  37